• גלית ליף גרינבלט

סיפור אישי מרגש לשבועות


הי,

גם את מתרגשת לקראת חג השבועות? אני כל כך אוהבת את הבגדים הלבנים, את זרי הפרחים, את הטנא המקושט וגם את עוגות הגבינה הנפלאות. זהו חג כל כך מלא ביופי, צמיחה ומשמעות אבל עבורי ועבור משפחתי יש לחג משמעות מאוד מיוחדת.

בבוקר חג השבועות, בדיוק לפני 13 שנה עברנו חוויה משנת חיים. באותו בוקר בעלי, אריה, עבר השתלת מח עצם. הוא חלה בלוקמיה, והדרך היחידה להציל אותו היתה בעזרת תרומת מח עצם. כל יום שעבר פעל לרעתנו והסיכוי היחיד שלנו היה לקחת החלטה קשה להמר על משהו שלא נעשה מעולם ומסתבר שגם לא נעשה שוב מאז הסיכוי היחיד שלנו היה לקחת תרומת מח עצם מהתינוק שלנו שהיה אז רק בן שנה... אז תודה לאל ההימור הצליח, התינוק כבר בן 14 וכולם בריאים. אבל המפגש הזה עם השבריריות של החיים לימד אותנו כמה שעורים מאוד חשובים.

אחד מהם הוא שהחיים הם לא חזרה גנראלית. אנחנו כאן כדי לחיות ולמצות את החיים עד תם. בלי לחכות שיהיה נח יותר, טוב יותר, שיהיה יותר כסף, שהילדים יגדלו, ש... ברוח זו, שנינו עשינו שינויים מאוד גדולים והלכנו אחר החלומות שלנו וכך,אריה מציין את בר -המצווה להשתלה ברומניה שם הוא נמצא עם עוד קבוצה לאחר שהגשים חלום והפך למדריך טיולים. ואני הלכתי ללמוד אימון ומנהיגות הפכתי משכירה לעצמאית ואני חיה את החלום שלי בכל יום כאשר אני פועלת כדי לקדם מנהיגות נשית במשפחה, בעבודה, בעסקים ובקהילה. אני מנצלת הזדמנויות ומעזה לעשות דברים שלא דמיינתי שאעשה הפסקתי לחיות עפ"י אם רק... אז... ואני מקפידה לזרוע היום את הזרעים של מה שאני רוצה שיבשיל בעתיד בחרתי לשתף אותך בסיפור האישי הזה מכיוון שלאורך השנים אנשים סיפרו לנו איך שהם שאבו ממנו המון כח, תקווה והשראה. לחיצה כאן תיקח אותך לסרטון שבו מסופר המקרה. אז אם את נמצאת בנקודה בחיים שאת אומרת לעצמך שאם רק... אז.... אם רק יהיה לי יותר זמן - אז... ואם רק יהיה לי יותר כסף - אז... אני מציעה לך להפסיק לחכות שהתנאים יבשילו

ולהפסיק לקוות שהדברים יקרו מעצמם החיים כל כך יפים וזה לגמרי בידיים שלך לקחת אחריות לזוז, לפעול, ליהנות ולנצל אותם. אם לא תזרעי את הזרעים עכשיו - הפירות לא יבשילו ואם תשבי ותחכי לתנאים הנכונים- ההזדמנויות פשוט תחלופנה ומכיוון שאני יודעת כמה שקשה לעשות את זה לבד, לקבל את ההחלטה, לדעת מה בדיוק לעשות, באיזה כיוון לצעוד, מה לעשות קודם, ואיך לשלב את זה עם החיים, החלטתי שהדרך הטובה ביותר עבורי לציין את

בר המצווה לאירוע ששינה את חיינו היא

להעניק ל 13 נשים הזדמנות לצאת מהתקיעות ולנוע קדימה!

מהות ההטבה:

13 הנשים הראשונות שתפנינה אלי תהנינה משעה של שיחת אימון טלפוני ממוקד

על נושא בוער, לבחירתן

במחיר סמלי של 130 ש"ח בלבד (במקום 345 ש"ח). ההטבה בתוקף למשך שבוע בלבד - עד יום חמישי 5.6.14 בשעה 20:00 איך לקבל את ההטבה? אם את באמת מרגישה שהשיחה הזו היא בדיוק מה שאת צריכה כרגע, כל שעליך לעשות הוא לכתוב לי מייל שכותרתו - החלטתי לקחת אחריות על חיי. בגוף המייל כתבי לי מהו הנושא האתגר שעליו היית רוצה שנתמקד בשיחת האימון. ואל תשכחי לרשום מספר טלפון שבו אוכל להשיגך.

שבת שלום וחג שבועות שמח שלך, גלית את מוזמנת להיות בקשר:

במייל: galit@beucoaching.com לאתר שלי: http://www.beucoaching.com/

לדף הפייסבוק שלי: https://www.facebook.com/coachgalit

בטלפון: 052-8338343

#שבועות #הגשמתחלום #הגשמהעצמית

3 views

© כל הזכויות שמורות לגלית ליף גרינבלט 2020  -2014      

מצאי אותי בפייסבוק:  https://www.facebook.com/coachgalit

כתבי לי ב galit@beucoaching.com

דברי איתי ב 052-8338343

 

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle