• גלית ליף גרינבלט

איזה בלגןלאחרונה, כשטיילתי בעיר העתיקה צדה את עיני חנות קטנה ומאוד עמוסה הדבר הראשון שחשבתי היה "איזה בלגן". "איך הם מוצאים ידיים ורגליים בים החפצים?" ואז חשבתי על איך שלפעמים גם אני מרגישה שאני טובעת בים של ניירות/ מחשבות/ משימות/ספרים, משחקים... אני לא יודעת מה איתך, אבל כשהבלגן מציף אותי אני נסחבת כלפי מטה. זה ממש מקרקע אותי ולא מאפשר לי להיות במיטבי.

זה מזכיר לי כדור פורח

שמשקולות מקרקעות אותו אז מפעם לפעם אני בוחרת לשחרר


למיין, לזרוק, להעביר הלאה, העיקר לשחרר. אני משחררת חפצים וניירות אבל גם מחשבות, קשרים ופרויקטים שלא הבשילו וגוזלים זמן ואנרגיה. פסח מתקרב וזהו זמן נפלא לשחרר להתבונן פנימה בכנות ולשאול את עצמי: "מה מושך אותי כלפי מטה?" "מה מונע ממני לעוף?" כשרוצים לעלות לגובה, צריך לשחרר את המשקולות לנתק את מה שמכביד אני מזמינה אותך להשתמש בתקופה זו של ניקיונות האביב להתבונן פנימה מהן המשקולות שלך? מה מחזיק אותך ומונע ממך להגיע לגובה? ואז לעשות את מה שנדרש כדי לשחרר. אני בטוחה שתרגישי הקלה וגם תשימי לב לכך שכשמשחררים מתפנה מקום לדברים חדשים וטובים. כמו תמיד, אשמח לשמוע ממך מה את בוחרת לשחרר?

לאילו דברים חדשים את מפנה מקום בחייך? שלך גלית

רוצה להיות בקשר? הכנסי לאתר שלי לדף הפייסבוק כתבי לי ל galit@beucoaching.com התקשרי 052-8338343

נ.ב. את חושבת לשפץ?

בימים אלה ההרשמה בעיצומה לקורס האנטרנטי הראשון מסוגו בארץ שיתוף פעולה שלי עם האדריכלית דבי שור אליאסי. הקורס מסייע לנשים לעבור את השיפוץ ברוגע ובביטחון. לפרטים ולהרשמה לחצי כאן

#פסח #לשחרר #בלגן #גליתליףגרינבלט #מנהיגותנשית

6 views

© כל הזכויות שמורות לגלית ליף גרינבלט 2020  -2014      

מצאי אותי בפייסבוק:  https://www.facebook.com/coachgalit

כתבי לי ב galit@beucoaching.com

דברי איתי ב 052-8338343

 

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle