top of page

להנהיג את חייך - ליווי אישי וצמוד בזיהוי והגשמת החלום שלך. 

גלית ליף גרינבלט 2

"את לא יודעת איזה שינוי מתרחש אצלי בזכותך.

איכשהו התגנב לו אמון בעצמי.  השאלות המדייקות שלך גרמו לי להבין דברים.

המסרים שלך הופנמו ומועברים הלאה." 

 

רחל 

 

מאז שהתחלתי לעבוד עם גלית החיים שלי ממש התהפכועברתי ממנטליות "זורמת" ו"דחיינית" למנטליות אחראית, פעילה ומנהלת.  אני לוקחת אחריות פעילה בניהול התקציב המשפחתי והעסקי, מקבלת ייעוץ והדרכה בתחומים ה"חלשים" ו "מתנפלת" על משימות בירוקרטיות חדשות במקום לדחותן.

 

קיבלתי ביטחון ביכולת ההתמדה בפרויקטים חדשים, אני מציגה עצמי לעולם באופן חיובי יותר ונאמן יותר למה שאני.

 

נכנסתי לשגרת אימון גופני – 3 פעמים בשבוע, דבר שהשפיע על ירידה במשקל (10 ק"ג) ואיזן את סדרי האכילה והשינה שלי.

 

התחלתי ללמוד לקריירה שניה.

 

הדבר היקר שקרה לי בתהליך האימון הוא שכל החוויה של הצמיחה-לידה-התחלה חדשה שהתפתחה בעקבות האימון  נבע מתהליך טבעי, מקסים ונעים של הקשבה והכלה של גלית אותי.  

                                                                                    שלומית 

כן, זה לגמרי אפשרי להגשים את עצמך ולחיות חיים מספקים ומלאים במשמעות תוך איזון עם הבית והמשפחה.
התקשרי אלי עוד היום  ל 052-8338343 ותתחילי לחיות חיים של הגשמה, איזון ומשמעות. 

גם לך יש אפשרות לקבל ממני ליווי אישי צמוד

התקשרי ל  052-8338343 ונצא לדרך. 

 

מהו הליווי האישי?

שאלת את עצמך פעם מה היה אפשרי לך אם רק היה לך שותף לדרך שהיה מקשיב לך, חושב איתך, מאמין בך, מאתגר אותך, דוחף אותך וחוגג איתך את ההצלחות שלך?  

 

חשבת פעם איך היו נראים החיים שלך אם מישהו היה עוזר לך לתכנן ולנהל את הזמן והאנרגיה שלך, נותן לך את הכלים כדי להתארגן בדרך שמתאימה לך ומסייע לך בקביעת סדרי העדיפויות?

 

דמיינת פעם, איך זה היה מרגיש אם מישהו היה דוחף אותך לסיים ולפרסם את הספר שאת חולמת לכתוב, או להגיש את הדוקטורט שאת כל כך מתעכבת איתו, לסיים, או אולי להתחיל את הלימודים שאת כל כך רוצה, או להחליף עבודה, או בכל זאת לקחת על עצמך את הפרויקט שחשבת לוותר עליו כי "אין לך זמן" או כי זה "לא מסתדר עם האימהות"?  

 

 

הליווי האישי הוא בדיוק כזה.

 

זהו תהליך שבו את ואני הופכות להיות שותפות לדרך.  

 

במסגרת הליווי האישי, את זוכה לעבוד איתי באופן אישי וצמוד למשך 10 שבועות.

 

במהלך עבודתנו המשותפת, אנו נפגשות מדי שבוע לשיחה של שעה, פנים אל פנים או בטלפון. 

בשיחות אלה אנו מתמקדות בך! באהבות שלך, באתגרים, ברצונות וכן, גם בחלומות שלך. 

 

אנחנו מעזות לחלום בגדול ולומדות איך להפוך את החלום למציאות ע"י תכנון, הצבת יעדים, הסרת חסמים ויצירת מערכות תומכות שמאפשרות לך להתקדם בבטחה אל עבר המטרה. 

 

במהלך העבודה איתי את מקבלת את הכלים, הידע וההשראה שמאפשרים לך להיות ממוקדת ולהגיע בדיוק לאן שאת רוצה להגיע. 

 

בין המפגשים, את מדווחת לי על ההתקדמות שלך. כך שאת לא לבד ויודעת שיש מישהי שמחכה לשמוע ממך.  

 

ואת יודעת מה? החלק הנפלא הוא שאנחנו עושות את זה תוך שמירה על איזון עם הבית והמשפחה. לא, לא צריך לוותר על אחד מהם. ביחד, אנחנו מוצאות את הדרך המיוחדת שלך לשמור על האיזון.  

 

אז כן, גם, ובמיוחד אם את אמא, החובה שלך היא לשמור על עצמך, להגשים את עצמך וליצור לעצמך חיים מלאים במשמעות. כי

 

כשאת מאושרת -  המשפחה שלך מאושרת! 

 

ומעבר לזאת, כשאת מגשימה את עצמך, את מהווה דוגמא למשפחה שלך. 

את מתווה את הדרך לילדים שלך ומראה להם שגם הם יוכלו ליצור לעצמם חיים מלאים במשמעות לצד ההורות.   

 

אז אם את מוכנה לצאת לדרך, לקחת את האחריות על החיים שלך וליצור את החיים שאת באמת רוצה 

 

התקשרי אלי ל 052-8338343 ונצא לדרך. 

 

והנה מה שאומרות מתאמנות שלי: 

לקוחות נוספות מספרות

את אנושית, נעימה, בעלת יכולת הקשבה אינסופית.  את מצליחה להבין את כוונתי גם אם לא הייתי ברורה או שלא השתמשתי במילים הנכונות. 

את אינטיליגנטית ורהוטה בשיחה ומצליחה להעביר את המסר שלך בצורה הכי מדוייקת. הרגשתי שבאמת אכפת לך ואת נרתמת כל כולך להצלחת התהליך שלי. נהניתי ממגוון הפתרונות שאת מציעה ומהסובלנות שלך.התהליך היה ממוקד ומובנה בצורה כזו שהרגשתי את ההתקדמות שלי בכל נושא שרציתי לטפל בו. התקופה הוכיחה לי ששווה להתאמץ ולעמוד במה שהבטחתי לעצמי. הביטחון העצמי שלי עלה ולמדתי להיות יותר סלחנית כלפי עצמי במידה והדברים לא הולכים בדיוק כפי שרציתי. אני אומרת ועושה דברים שלא הייתי מעזה להגיד ולעשות בעבר ומקבלת יותר החלטות מאי פעם.

קרן, בנקאית ואמא לשלושה   

 

גלית,
הגעתי אליך עם בעיה שאני סוחבת שנים רבות. לא הצלחתי למצוא סיפוק בעבודה, יתרה מכך, לא ידעתי מה יכול להפוך אותי מאושרת ומאיפה להתחיל. היאוש היה גדול מאוד! אף אחד לא הבין אותי. האפשרויות שעמדו לנגד עיני היו:
- לעזוב את העבודה אל הלא נודע.
- להישאר ולקבל את המציאות כמו שהיא ולחיות עם התסכול.
שתי האופציות הפחידו אותי מאוד ולא ידעתי מה לעשות. החברים והסביבה רצו מאוד לעזור ולא הצליחו, הבנתי כי עלי לחפש אדם מקצועי שיכול לעזור לי לצאת ממצב זה. המליצה לי חברה לי ללכת לקואצ'ר ושמך עלה, החלטתי לצאת לפגוש אותך.
המפגשים היו מאוד יעילים, מתוך שאלות ששאלת והקשבה אמיתית לבעיה חייבת אותי להסתכל פנימה ולבדוק עד שאמצא את החלום שלי ואת הדרך שבא אני עומדת לעשות את המסע החשוב לפתרון הבעיה.

 

אחת לשבוע היינו נפגשות לעשות עוד מספר צעדים בדרך זאת, פינינו מקום וזמן מיוחדים לדון בקשיים. בנית איתי תוכנית עסקית מצעדים קטנים ואפשריים, תוכנית שמתאימה במיוחד לי וליכולות שלי ומאפשרת לי לצאת מהמקום שאני נמצאת בוא כעת אל מקום טוב יותר.


גרמת לי להבין שישנן דרכים נוספות חוץ מהאופציות שראיתי בהתחלה ובכך החזרת לי את האמון שיש מוצא מהמצב המתסכל שלי ולממש חלום שנראה כל כך רחוק מהמציאות.
מעבר להכרות עם אדם מעניין, שמח, חכם שאוהב את מה שהוא עושה קבלתי ארגז כלים מלא בכל טוב שספקת לי.


כיום אני ממשיכה את הדרך לבד ובזכותך חזרה אלי האופטמיות, אני באמת חושבת שיש לי את הכלים והיכולות לעשות זאת.
על זאת שגרמת לי להאמין בעצמי שוב... תודה רבה מכל הלב!


בתי

עברתי אימון בן 10 מפגשים אצל המאמנת גלית ליף גרינבלט.  במהלך האימון, גלית התוותה לי כיוון ודרך בתחומים רבים, חיזקה אותי והעצימה אותי, עזרה לי בהגדרת יעדים ומטרות, סייעה לזהות את נקודות החולשה והחוזק שלי תוך חיזוק והעצמת נקודות החוזק שלי, כיוונה אותי בנחישות ובעקביות לעבר המטרות והיעדים שהצבתי לעצמי, החדירה בי מוטיבציה, כח רצון, שמחה והתלהבות. החזירה לי את האמון בעצמי וביכולותיי ואת תחושת הערך העצמי שקצת אבדה לי במרוצת הזמן. עודדה אותי לקחת יוזמה  ולפעול והראתה לי שהמושכות הן בידיים שלי ושבידיי השליטה בכל תחומי החיים והבחירה כיצד לנהל את חיי.

 

גלית עזרה לי להבדיל בין עיקר וטפל, סייעה לי לזהות אמונות מעכבות ואת הקולות שמפריעים לי וסייעה לי להתגבר עליהם ועל כל מיני מניעות, עיכובים ומחסומים רגשיים שהפריעו לי להתקדם.  גלית עזרה לי לצאת מהתנהלות שמצמצמת אפשרויות והעצימה אותי מאוד ואף נטעה בי את האומץ והתעוזה לבצע שינויים מבורכים וחיוביים שבלעדיה ספק רב אם הייתי מבצעת אותם בעצמי, והכל נעשה בחיוך, בסבלנות ובמקצועיות.

 

לכל אורך האימון גלית גילתה כלפי הרבה רגישות, אנושיות, אמפטיה, הבנה רבה וגמישות והיחס שלה כלפיי היה חם, אוהד ותומך ביותר.

 

גלית ליוותה אותי יד ביד בתהליך לפריצת דרך ולמימוש עצמי.

נהניתי מכל מפגש ומפגש עם גלית.  כל מפגש איתה היה משמעותי וחשוב עבורי ותרם לי המון, ושאבתי ממנה הרבה כוחות, שמחה פנימית, יוזמה, התלהבות, דבקות במטרה, ואמון מחודש בעצמי.

 

המון תודות לגלית מקרב-לב על כל ההשקעה.

 

בברכה,

הדר.       

החוויה שלי איתך היתה מדהימה.  רגעים מרגשים עד דמעות.  ריגוש מנגיעות בנקודות הכי רגישות שהביאו אותי להתקדמות באימון וחיבור לעצמי, חוזק נפשי וביטחון בעצמי ללכת עד הסוף.  תודה על הרגישות וגם על הבעיטה בתחת בזמן ובמקום הנכון.

טלי   

 

 

 

עזרת לי למפות את הדברים הכואבים שאני רוצה וצריכה לעשות.  עזרת לי להתמקד, לקבוע סדרי עדיפויות של מה שדחוף ומה שחשוב.  המיפוי והמיקוד גרמו לי להתחיל להזיז דברים. 

מתוך רשימה שהכנו ביצעתי כל פעם מספר דברים והרגשתי שהתקדמתי.

וגם אם היו דברים שלא עשיתי עזרת לי תמיד להסתכל על חצי הכוס המלאה ולא על הריקה.  הרגשתי שיש לי כמה הצלחות בדברים קטנים וגדולים. 

 

אסנת  

גלית יקרה,

 

בזמנים בהם אדם מחפש את דרכו, קשה לתאר את הערך הרב שיש לאוזן קשבת, להבנה, לעצה שימושית ולהדרכה.

זכיתי להיות מאומנת על-ידך במשך מספר חודשים, ומבחינתי זה בא לי בדיוק בזמן. אחרי לידה שנייה, תוך כדי מעבר מירושלים לגליל – שינוי מהותי בכל אורח חיינו כפי שהכרנו עד כה - דברים אשר גררו שינויים בכל המישורים: המשפחתי, החברתי, התעסוקתי וכן, גם האישי (היבט שהיינו צריכות להקפיד לזכור בתוך כל הבלגן...)

 

מטרת האימון היתה קודם כל לעשות קצת סדר בבלגן, ואח"כ להתמקד בחיפוש נתיב תעסוקתי. מצד אחד זו היתה הזדמנות מיוחדת להתחלה חדשה באמת, מצד שני כל המחויבויות מבית זעקו ברקע.

 

המהלך הראשון שלך היה פשוט להקשיב לי, אבל זו היתה הקשבה חכמה, תוך כדי ניסיון לסדר, למיין, לארגן את התחושות ואת המחשבות. הקשבת כל כולך, הפנמת את הדברים שיצאו מפי ותרגמת אותם למילים פשוטות, לקטגוריות. בנינו יחד טבלת יתרונות וחסרונות, חלומות ופרקטיקות. שיעורי הבית שנתת לי לא היו קלים, אך הם היו מועילים עד מאוד. ולא ויתרת, גם כשהיה קשה.

 

עכשיו בראייה לאחור, כשאני כבר כמעט חצי שנה במקום עבודתי החדש, הבית שאנו בונים עומד כבר על תילו ועוד מספר חודשים כבר נעבור לגור בו, אני ומשפחתי מעורבים בחיי הקהילה  וטוב לנו פה – החל בילדים ובבן זוגי  שעובד כעצמאי מהבית ואני כמנהלת משאבי אנוש ומרקום פה (בנסיעה של פחות מ- 10 דקות מהבית), אני נזכרת בחיוך בשיחות שלנו. כמה התלבטויות, כמה חששות...

 

את רואה את הדברים בבהירות, באופן צלול. קולך רגוע, אך יציב ולא מוותר. את מלאת חמלה והבנה, אך מתעקשת על מה שחשוב. האימון הזה עזר לי מאוד. אין ספק, זה לא תהליך שכולו נעים. מגלים כל מיני דברים על עצמך, מסתכלים על המציאות בפנים חשופות, אך אם התמזל מזלך ואתה עובד עם האדם הנכון, זה יכול לקדם אותך עד מאוד.

 

אז תודה, תודה על כל התהליך. תודה שמצאנו את הזמן (בתוך כל הלחץ והמשימות של היומיום), תודה שהקפדנו ולא ויתרנו. תודה על ההקשבה המופלאה, על ההבנה, על הסבלנות.

המון הצלחה.

יעל.    

מוכנה לצאת לדרך?

התקשרי 052-8338343

 

bottom of page